יהלומים בישראל
»
»

הצעות אירוסין מיוחדות

אין שום ספק שהצעת אירוסין היא אחד מהרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם. לא רק האישה מלאה התרגשות במעמד כזה, אלא גם הגבר אשר רוצה למסד את הקשר לעד. אבל היום, אחרי מיליארדי הצעות בכל העולם, כל אחד איתנו מרגיש צורך לחדש ולגוון מעט. בשביל זה ריכזנו כאן כמה הצעות - חלקן בוצעו בפועל וחלקן כלליות, שיאפשרו לכם 'להתפרע' כאוות נפשכם - הכל במטרה שתעשו את זה מיוחד.

אוכל הוא מקום טוב למצוא בו טבעת

בסרטים רבים נראו הצעות אירוסין בהן הטבעת חיכתה לאישה בתוך כוס יין, בתוך עוגה וכדומה. נכון, יש כאן סכנה מסוימת לשבירת שן בביס לא זהיר או אפילו בליעה של הטבעת מתוך חוסר תשומת לב, אבל זה רק אם הצד המציע אינו עירני מספיק. ואפשר כמובן לנסות משהו יותר מעשי ומיוחד - כמו שעשה יוסי.

לא צריך כאן השקעה מיוחדת, אלא בעיקר יצירתיות, ואת זה היה ליוסי: הוא החליט להזמין פיצה בתוספת תירס. גרגירי התירס הרכיבו למעשה את הצעת הנישואין של יוסי על גבי כל חלקי הפיצה, והשאר היסטוריה. התשובה הייתה כמובן 'כן'.

גם מקסאמים אפשר להוציא משהו טוב

כך למדה שרי, אשר מצאה בתוך רקטת קסאם (שהתפוצצה כמובן, לא לדאוג) את טבעת האירוסין שקנה לה אורי. כן, אורי החליט להיות מקורי והצליח לשים את ידו על גוף של רקטת קסאם, החביא בפנים את הטבעת והגיש אותה לשרי.

כמובן שלפני זה, הוא דאג גם לכתובת אש ענקית ובה השאלה הנצחית, לשלל מוזמנים ואפילו לכלי תקשורת שיסקרו את האירוע (אורי עיתונאי במקצועו, אז זה היה מעט יותר קל, כנראה, להשיג את כולם). ועל זה אומרים: מעז יצא מתוק.

סרט במטוס? למה לא הצעת נישואין?

מכירים את זה שאתם עולים למטוס, מתיישבים, מוציאים אוויר ומחכים לסרט שיתחיל - כדי להעביר את הטיסה כמו שצריך? כך עשתה גם רותי. אבל כשהיא החלה לראות את הסרט, נכונה לה הפתעה לא קטנה.

במקום הסרט (מת לחיות 4, אגב - סתם שתדעו) ראתה רותי את סער, בן זוגה, מציע לה נישואים בסרטון קצר שערך - אותו ראו גם כל יושבי המטוס. לא צריך לתאר לכם כמה ההתרגשות הייתה גדולה, ובהחלט מדובר באחת ההצעות המקוריות שנראו כאן.

עצרי, זה שוטר! שמציע לך נישואין...

לא יפה להבהיל ככה את אהובתך, אבל אם זה מביא בסוף לתשובה המיוחלת, אז אתה יודע מה - למה לא? מקרה שקרה כך קרה: טל, שוטר במקצועו, החליט לעשות תרגיל למלכית החברה שלו. הם חזרו מבילוי וישבו במושב האחורי, כאשר חבר שלהם נוהג ברכב. החבר 'נתפס' בזמן שהוא מדבר בפלאפון, ונעצר על ידי שוטרת - שהחלה להתווכח עם מלכית.

שלוש ניידות נוספות הגיעו למקום ומלכית הוכנסה לניידת בתואנה לתקיפת שוטר. כשהיא בשיא הלחץ, שמעה בכריזה של הניידת את טל מציע לה נישואים - והבינה שהכל בצחוק. הבכי המר הפך לדמעות של אושר ומלכית כמובן הסכימה. כי מי מסרב לדרישה של שוטר?

ועוד ועוד...

אל תעצרו כאן: הצעת נישואין על גבי כרזה אותה מושך מטוס קל, הצעה בזמן משחק כדורגל, במהלך ישיבת צוות בהשתתפות כל מנהלי החברה, תוך כדי צלילה, בזמן טיול אופניים ארוך בחו"ל ועוד אינספור אפשרויות. יאללה, הגיע הזמן להיות יצירתיים.