יהלומים בישראל
»

עוד על טבעות אירוסין:

- הצעות אירוסין מיוחדות

טבעות אירוסין

לא קל לקנות לאישה תכשיטים. לקלוע לטעם שלה, למצוא משהו שייראה מספיק מרשים ויוקרתי אך לא יקרע את הכיס מצד שני, ויחזיק מעמד לאורך שנים. אם קנייה של תכשיטים רגילים היא לא פשוטה, לבחור טבעות אירוסין קשה שבעתיים.

לא רק שמדובר בתכשיט שאותו האישה אמורה לענוד מכאן למשך כל חייה, ישנן כל כך הרבה ציפיות סביב התכשיט שהפחד לאכזב הוא גדול. אשתך לעתיד חולמת על הרגע בו תציע לה, ועל תנועת היד הידועה המראה את האצבע עם הטבעת לכל שואל.

החשש לא לקלוע לטעמה של האישה או לקנות טבעת אירוסין שתיראה זולה ופשוטה מדי מטרידה גברים רבים העומדים לפני אחד הרגעים המכריעים בחייהם. אך אין צורך להילחץ – עם קצת תחקיר מקדים, יצירתיות ואמונה – תמצא את הטבעת המושלמת.

טיפים לקניית טבעות אירוסין

  • טבעות יהלומים - יהלומים הם כמעט מרכיב חובה בקנייה של טבעות אירוסין. סוג הטבעות הנפוץ ביותר הוא טבעות סוליטר, בעלות יהלום אחד במרכז הטבעת. טבעת יהלום תעלה כמובן בהתאם, אך אתה יכול להתנחם לפחות בכך שלעומתה, טבעת נישואין אמורה להיות פשוטה וצנועה יותר. ברר היטב היכן אתה קונה – אם כבר יהלום, לפחות שלא יעבדו עליך, ובקש לפני הקניה לראות תעודה המעידה על כך שזהו יהלום אמיתי, ומציינת את משקלו, הצבע שלו, הניקיון ורמת הליטוש. אם המזומנים לא ממלאים את כיסיך, יש גם אלטרנטיבות אחרות. לקריאה נוספת על טבעות יהלומים.
  • גם יהלום לא חייב לרושש אותך - מחיר היהלום תלוי מאוד בגודל שלו ובצבע שלו. גם הניקיון ורמת הליטוש משפיעים על המחיר, אך אלו קריטריונים עליהם לא היינו ממליצים להתפשר. לעומת זאת, אתה תמיד יכול לקנות טבעת עם יהלום קטן יותר, או כמה יהלומים קטנים, וכך לשלם פחות. מקוריות ותעוזה יכולות גם הן להשתלם, בחירה ביהלום שחור לדוגמא היא גם אפשרות מרהיבה לעין וגם נוחה יותר לכיס.
  • טבעות מעוצבות - טבעת יהלום היא הטבעת הנפוצה ביותר להצהרת האירוסין, אבל אינה היחידה. טבעות אירוסין יכולות להיות משובצת באבני חן אחרות, זולות יותר, או ללא אבני חן בכלל. אם העיצוב של הטבעת יהיה יוצא דופן ביופיו ובמקוריותו, אין כלה לעתיד שלא תשמח בה.
  • הקדשה או עיצוב אישי - אם תחשוב על עיצוב מקורי משלך לטבעת, כזה שנעשה בהשראת האישה המיוחדת שלך, או תבחר להוסיף הקדשה מיוחדת על פנים הטבעת, ודאי תפיל אותה ברשתך. מעצבי תכשיטים רבים עובדים בשיתוף פעולה עם לקוחותיהם ויחד יוצרים טבעת מקורית, שתהיה רק שלה, וזה לפעמים שווה יותר מכל יהלום.

בסופו של דבר, אתה יכול להיות רגוע – המחיר שתשלם על טבעות אירוסין כאלו או אחרות ממש לא משנה. אל תקנה טבעת יקרה רק בשביל המחיר, כל מה שיהיה חשוב לכלתך לעתיד הוא המחשבה והכוונה שהשקעת בבחירה של הטבעת. כשהבחירה נעשית מתוך אהבה, גם טבעת פשוטה וצנועה תהיה כל מה שהיא אי פעם רצתה.

ההמלצה שלנו: בקרו בחנות של שפר יהלומים.