יהלומים בישראל
»
»

טבעות יהלום מעוצבות

טבעות האירוסין והנישואין הן נכס יקר ערך ומלא משמעות סנטימנטלית בעבור כל אישה. הנשים נוהגות לענוד את הטבעות הללו במשך כל חייהן תוך גאווה רבה. גבר שרוכש בעבור אשתו לעתיד טבעות יהלום מעוצבות מעניק לה מתנה נפלאה לכל החיים.

תכשיט איכותי יוכל לשמש אותה למשך עשרות שנים ולהפוך לנכס שאפשר להוריש לדורות הבאים. טבעות יהלום עמידות ויוקרתיות כדאי לרכוש רק בחנויות תכשיטים מובחרות. יצרני תכשיטים בעלי מוניטין מקפידים לצרף לכל טבעת יהלום גם מסמכים שמעידים על מקור היהלום, גודלו ואיכותו.

המחיר של התכשיט נקבע בהתאם לסוג היהלום, דרגת הניקיון וגודלו. טבעות יהלום מעוצבות שמכילות יהלומים גדולים או נדירים כרוכות בעלויות גבוהות. חנויות התכשיטים מציעות ללקוחות תכניות פריסת תשלומים במטרה לאפשר להם לרכוש את התכשיט המבוקש.

שיבוץ יהלומים בטבעת אירוסין ישנה

העלויות הגבוהות של היהלומים לא מאפשרות לכל הגברים לרכוש טבעת יהלום לקראת הצעת הנישואין. הנשים מבינות את הקשיים הכלכליים ושמחות לומר "כן" גם כאשר הטבעת לא מכילה יהלומים. לאחר עשרות שנים של נישואין ושיפור המצב הכלכלי מבקשים הגברים לפצות את האישה ולשבץ יהלומים בטבעת האירוסין הישנה.

מעצבי התכשיטים שמחים לשפץ את הטבעת ולשבץ בה אבני חן ויהלומים. במקרים בהם לא ניתן יהיה לשפץ את טבעת האירוסין, יוכל הגבר לבחור טבעת חדשה מתוך מבחר גדול של טבעות יהלום מעוצבות, עכשיו כשהוא כבר יכול להרשות לעצמו.

הקולקציה של הטבעות מתחלפת בהתאם לטרנדים אופנתיים, כאשר כמעט בכל קולקציה ניתן למצוא טבעות קלאסיות עם עיצוב אלגנטי מאופק. לקראת הביקור בחנות התכשיטים חשוב לברר מהי מידת הטבעת הדרושה. אם מדובר בהפתעה אפשר יהיה להביא אל החנות טבעת ישנה של האישה למטרת מדידות.

כמה עולה טבעת יהלום?

המחיר הוא שיקול משמעותי בכל קנייה של תכשיט חדש. טבעות יהלום מעוצבות אפשר למצוא בטווח רחב של מחירים, כאשר הטבעות הזולות נמכרות ב-2,500 שקלים ואילו היקרות ב-25,000 שקלים ועוד הרבה יותר. מחירה של כל טבעת נקבע בהתאם לחומרי הגלם שמרכיבים אותה.

סוג הזהב ממנו עשויה הטבעת משמעותי לקביעת המחיר. זהב לבן 18 קראט יהיה יקר בצורה משמעותית בהשוואה לזהב רגיל. גם אבני החן שמצטרפות ליהלום המרכזי שבטבעת משמעותיים לקביעת המחיר. אבני ספיר או אבני אודם יהיו תוספת מרהיבה לכל טבעת, אך גם יקרה.

טבעות יהלום שמכילות שיבוץ של מספר יהלומים קטנים לצד אבני חן, תהיינה זולות בצורה משמעותית בהשוואה לטבעות שמציגות יהלום גדול. טבעות יהלום מעוצבות שנמכרות במחירים זולים מתבססות על שזירת יהלומים קטנים תוך שימוש בזהב לבן או צהוב.

טבעות יהלום מעוצבות במחירים אטרקטיביים

מעצבי התכשיטים מקפידים לעצב לצד תכשיטי היוקרה גם תכשיטים במחירים נגישים לכלל הציבור. טבעות יהלום מעוצבות אפשר למצוא גם מחומרי גלם כמו כסף או זהב ממוחזר. היהלומים שמשובצים בתכשיטים הזולים אינם בדרגת ניקיון גבוהה, אך חשוב לציין כי קשה יהיה להבחין בכך. רק תכשיטנים מנוסים יוכלו לזהות כי מדובר ביהלומים פשוטים יותר. הטבעות מעוצבות תוך שימוש בטכניקות מודרניות, אבני חן ועיצובים מיוחדים ואופנתיים.