יהלומים בישראל
»

תליוני יהלום

תליון הוא ללא ספק מהמתנות היפות ביותר שאישה יכולה לקבל. פחות נהוג להביא מתנה כזו לגבר, אך על צווארה הברבורי של אישה זהו אחד הדברים היפים ביותר שיש. אם רוצים להפוך את היופי הזה לדבר בלתי רגיל, מניחים על צווארה של האישה תליוני יהלום. אלו יהיו ללא ספק המסמר של כל ערב.

יהלומים הם דבר בלתי רגיל. הם האבנים החזקות ביותר בטבע, והיפות ביותר, כך יישבעו רבים. יחד עם היצור האנושי היפה ביותר בטבע, הוא האישה, זהו שילוב מנצח ללא ספק. אין למעשה מתחרה לשילוב הזה. שילוב שיש בו את העוצמה הגדולה ביותר בטבע ואת היופי המדהים ביותר.

גבר, תליון יהלומים כבר קנית?

תליון יהלום יכול להתאים לכל מועד ולכל סיבה. אם טבעת יהלום מייד תתקשר להצעת אירוסין (ואולי זה לא מה שאתה רוצה לעשות עכשיו, אלא פשוט לתת לה משהו יפה לכבוד יום הולדתה?), הרי שקניית תליוני יהלומים הופכת להרבה יותר כדאית באירוע 'שגרתי'.

אם אתה לא רוצה להפוך את האירוע לטקסי ורשמי מידי, אך עדיין לגרום לליבה של האישה להחסיר פעימה, זהו בהחלט הפיתרון: מצד אחד, לא משהו בעל משמעות סמלית חזקה מידי ומצד שני – תכשיט שצריך פשוט להתפאר בו. אין אישה שתגיד לזה לא.

איך לבחור תליוני יהלום?

תליוני יהלום

זה לא פשוט, אין בכך ספק. ישנם לא מעט תכשיטים אשר כוללים יהלומים, ואם כבר החלטת על תליון – אל תחשוב שבכך נגמר הסיפור. גם בחירה של תליון יהלומים היא קשה, ממש כמו טבעת, שרשרת רגילה או צמיד.

כדי להבהיר את העניין, התליון הוא למעשה התוספת לשרשרת, התכשיט אשר תלוי על השרשרת עצמה ומוסיף לה את הייחודיות שלה. ללא התליון, זהו סתם צירוף של טבעות או חוט ארוך ממתכת, שאין בו הרבה מאוד חן. את החן והיופי האמיתיים משיגים בעזרת התליון. עם תליוני יהלום זה היה הדבר היפה ביותר.

אבל לבחו?ר? זה כבר סיפור אחר: ישנם היום אינספור תליונים לשרשרת. ישנם תליוני זהב, תליונים מכסף, זהב לבן וכמובן שלל מתכות דמויות כסף וזהב. ולצידם, ישנם תליוני יהלומים. אם אתה רוצה דווקא את הסוג האחרון (והיקר יותר, כמובן), עליך לדעת שהבחירה חייבת להיות מדויקת. עם יהלום אסור לטעות.

איך תדע שיש לך ביד יהלום מנצח? זה פשוט!

כדי לבחור תליוני יהלום שיהיו מוצלחים ומדהימים, לא צריך להתאמץ יותר מידי. כל שצריך הוא לבדוק את הבהירות והצלילות שלהם ולוודא שהם אינם כוללים פגמים כלשהם. נסה לאתר תעודה אשר מסמיכה את המוכר או מצהירה כי החנות מציעה יהלומים אמיתיים בלבד. ככה תדע שאתה לא נופל קורבן לתחבולה של זייפנים.

ישנם היום שלל יהלומים מסוגים שונים, כך שגם כאן הבחירה לא פשוטה. ישנם יהלומים שקופים, טיפוסיים וקלאסיים; ישנם יהלומים עכורים, פגומים לכאורה, שנחשבים היום ללהיט; ישנם יהלומים ורודים יפהפיים; וכמובן שיש גם יהלומים שחורים נדירים. כל אלו יחד עומדים לרשותך ומחכים לצעד שלך. אז במה תבחר?

השורה התחתונה היא כזו: אל תדאג. לא משנה באילו תליוני יהלום תבחר, אתה תצא המנצח. התליונים הללו הם מהתכשיטים היפים ביותר שיש היום (אם לא היפים שבהם) וכך שנותר לך לעשות הוא לשים את ידך על אחד מהם – ולדעת שעשית את הדבר הנכון.