יהלומים בישראל

עגילי יהלום

אתה רוצה לקנות לבת הזוג שלך מתנה? פעם אחת באמת להפתיע אותה, שתראה שהפעם השקעת גם מחשבה וגם קצת מזומנים? עגילי יהלום יכולים להיות מתנה מצוינת בשבילך – יוקרתית, מכובדת, אלגנטית ויפהפייה, מתנה שכל אישה תשמח לקבל.

מה יש בהם, באותם יהלומים, שהופך אותם לנחשקים כל כך ומטריף את הנשים? ראשית, אין מה לעשות, המוניטין עושה את שלו. היהלום הוא אבן החן היקרה והיוקרתית ביותר. כשאישה יודעת שהיא עונדת על אוזניה עגילי יהלומים שעולים כמה מאות או אלפי שקלים, היא מיד מרגישה בעצמה בעלת ערך גבוה יותר.

היוקרה של היהלומים מביאה עמה גם ניחוח זוהר של שטיחים אדומים בהוליווד, ואוטומטית מעניקה לאישה שעונדת אותם תחושה של כוכבת. עגילים מזהב כל אחת יכולה לענוד, אבל עגילי יהלום יש רק ליחידות סגולה, כאלה שלמישהו היה ממש חשוב לפנק או להרשים אותן.

גם מעשית, אם תביט באישה העונדת עגילי יהלום, תראה שפניה זוהרות יותר. הבהירות, הבוהק והליטוש המהוקצע של היהלום מחזירים את האור ויוצרים ריצוד מחמיא בצידי פניה של האישה, ריצוד שמאיר את פניה ומוסיף לה הילה בוהקת ונוצצת.

איך תבחר את עגילי היהלום המושלמים?

עגילי יהלום

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להבין מה התקציב שעומד לרשותך. אין מה לעשות, מדובר במתנה לא זולה וכדאי להגיע מראש עם ידיעה מה המגבלות שלך, כי המבחר הולך להיות גם ככה מבלבל. חבל שתבזבז את זמנך על דגמים ועיצובים שמעבר ליכולתך.

הצעד הבא הוא להבין איפה קונים. לא חסרים זייפנים שינסו למכור לך אבני חן פשוטות במחירים מופקעים או גרוע יותר – זכוכיות. לעין לא מקצועית קשה מאוד עד בלתי אפשרי להבחין בין יהלום אמיתי לבין זכוכית או אבן פשוטה. וודא שאתה מגיע לחנות מקצועית ובקש תעודה עם נתוני היהלום, כזו צריכה להגיע עם כל תכשיט בו משובץ יהלום אמיתי.

השלב האחרון והקשה מכולם הוא בחירת עגילי יהלום מתאימים. בעצם, מה לך ולתכשיטים? איך תדע לבחור, ועוד כשמדובר במשהו כל כך יקר? וודאי לא תרצה לקנות עגילים שזוגתך לא תאהב ויהוו בזבוז מוחלט של סכום כסף לא קטן.

אז קודם כל, הסר דאגה מליבך, ברוב החנויות מקובל לחלוטין להחליף את המתנה, כך שהכסף שלך לא יילך לאיבוד. אבל אם אתה מאוד רוצה להרשים את זוגתך גם בטעם הטוב שלך שקולע בדיוק לטעמה, חשוב על תכונות האופי שלה ועל ההעדפות שלה בתחומים אחרים כדי להבין מה הכיוון בו כדאי לך לבחור.

אם בת הזוג שלך היא שקטה וביישנית, מתלבשת בצורה צנועה ולא אוהבת לנקר עיניים, עגילי יהלום צמודים לאוזן יהיו כנראה הבחירה הנכונה. אם היא קצת יותר מוחצנת, מלאת ביטחון ואוהבת לראות ולהיראות, עגילי יהלום גדולים ומיוחדים יותר יכולים למצוא חן בעיניה. אל תתבייש לבקש ליווי ועצה מחברה טובה, אחות או אמא שלה, שוודאי יעזרו בשמחה.